اخبار

اقامتگاه بوم‌گردی چسلی ماسال

اقامتگاه بوم‌گردی چسلی در روستای چسلی ماسال واقع شده است. چسلی با قرارگرفتن در ارتفاعات و میان جنگل‌های هیرکانی آب و هوای مطبوعی دارد و برای سفرهای تابستانی می‌تواند بهترین گزینه باشد.

برای فرار از گرما و چند روزی استراحت می‌توانید به چسلی بروید. اول روستا آبشاری خودنمایی می‌کند که شما محصور طبیعت می‌شوید. بعد از گذشتن از کوچه‌های سرسبز، به خانه چوبی دو طبقه‌ای می‌رسید که اهالیش با رویی باز و لبی خندان منتظر شما هستند.

صبح را با صدای پرندگان و منظره سرسبزی اطراف آغز می‌کنید. بعد از خوردن صبحانه‌ای با نون و تخم مرغ محلی و چای اصیل ایرانی می‌توانید به گردش بروید. جنگل‌های هیرکانی و صدای آبشار همان چیزیست که از این روستا انتظار می‌رود.

در نظر داشته باشید هزینه اقامت در پاییز و زمستان متفاوت است. این اقامتگاه به مساحت ۷۵۰ متر در ۲ طبقه چوبی با تراسی رو به جنگل می باشد و دارای چهار سوییت مجزا که دو سوییت ۱۸ متری در طبقه اول و دو سوییت ۲۲ متری در طبقه دوم واقع شده و تراس های موجود در هر طبقه به صورت مشترک می باشد.همه ی سوییت ها شبیه به هم هستند فقط ممکن است رنگ دکوراسیون داخلی سوییت ها با هم متفاوت باشند. به علاوه بر این، این اقامتگاه دارای پارک بازی برای کودکان می باشد.
فضای بوم‌گردی
متراژ زمین: 750 متر

متراژ بنا: 22 متر

تیپ سازه: هم‌سطح

تعداد طبقات: 2

طبقه واحد: 1
مسافت از تهران: تقریبا ۳۹۵ کیلومتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *